Poštovné od 69Kč, nad 1500Kč zdarma!

Silca Tattico Bluetooth

 

TATTICO Bluetooth® zabudovalo do naší oceňovaného mini-hustilky TATTICO tlakový snímač s technologií Bluetooth®, který vám umožní číst ve velkém měřítku s tlakem přesným na 1% na vašem zařízení Apple nebo Android kdykoli a kdekoli.

Dostupnost Skladem (1 ks)
4 499 Kč
3 718,18 Kč bez DPH
   
Značka Silca
Kategorie Hustilky
Záruka 2 roky
 

Pro koho to je?

Náročný cyklista, který vyžaduje přesnou kontrolu tlaku v pneumatice i při dokončování opravy silničních nebo terénních pneumatik. 

Typická měřidla mini-hustilek mají problémy s přesností a velikostí. Měřidlo nemůže být tak velké, aby se cítilo objemné v kapse dresu, ani nemůže být příliš malé na to, aby bylo čitelné. Stejně jako špičkové hodinky se vnitřní mechanismus přesného měřidla čerpadla skládá z různých malých přesných dílů s přesnými pohyby. Podobně jako hodinky jsou vnitřní součásti měřidla podlahového čerpadla již velmi malé. Když jsme se dívali na vytvoření měřidla dostatečně malého na to, aby se dal namontovat na minipumpu, zjistili jsme, že jak se zmenšovala celková velikost měřidla, bylo nutné zjednodušit vnitřní mechanismus, a proto se rychle snížila přesnost. To ponechává tradiční měřidla mini-hustilky obecně sotva přesnější než mačkání pneumatiky prsty.

Bezproblémové připojení k mobilní aplikaci iGauge pro jasné a přesné čtení tlaku
6061 slitinová hlaveň a uchopovací povrchy
Vysoce účinná konstrukce pístu
Dlouhá odnímatelná plnicí hadice s aretačním sklíčidlem Presta / Schrader
Maximální tlak 120 psi
9-1 / 2 "délka
Zahrnuje přímou montáž s opěrným popruhem
Snadno vyměnitelná baterie CR2032


ZAČÍNÁME:
Stáhněte si aplikaci iGauge z aplikací Apple iTunes nebo Google Android
Zapojte hlavu čerpadla TATTICO na dřík ventilu a posuňte páku ventilu do zajištěné polohy
Spusťte na svém mobilním zařízení aplikaci iGauge
Aplikace bude označovat „VYHLEDÁVÁNÍ“
Začněte do pneumatiky přidávat vzduch. Tím probudíte Bluetooth vysílač a synchronizaci s mobilním zařízením
Pokračujte v čerpání, dokud nedosáhnete požadovaného tlaku v pneumatikách
Zavřením aplikace a uložením pumpy se vysílač Bluetooth přepne do hibernace
Další podporu při používání iGauge získáte kliknutím sem

Tattico má 4 jedinečné designové prvky, které ho odlišují od ostatních.

Obrácený design: Tattico je navrženo zpětně od většiny hustilek. Hadice a ventil jsou skryté ve vnitřní trubce, nikoli ve vnějším válci, jako v jiných provedeních. Výsledek: Až o 10% více vzduchu na zdvih ve srovnání s hustilkami podobné délky!
Adaptabilní těsnění šálku: Jiná čerpadla utěsňují o-kroužky, které jsou skvělé, když je čerpadlo studené, ale jak teplo roste a válec roste, těsnění o-kroužků ztrácejí účinnost. Adaptivní těsnění Cup Tattico roste s trubkou, což vede k maximální účinnosti při všech teplotách.
Skrytý chladič řídí teploty: Na konci hlavně je skrytý chladič, který absorbuje vysoké procento tepla generovaného při čerpání. To udržuje zbytek čerpadla v chladu, a to i při vysokých tlacích.
Izolovaná konstrukce rukojeti se dvěma trubkami udržuje ruce v chladu: Ruka Tattico používá 2 tenké trubky oddělené izolační vzduchovou mezerou, aby ruce byly chladné. Výsledkem je lepší přilnavost a ovladatelnost bez rizika pro ruce, i když nafouknete více pneumatik na vysoký tlak.

 

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: