Poštovné od 69Kč, nad 1500Kč zdarma!
  • 1 z 2
 

Silca Tattico

 

TATTICO je vysoce efektivní minipumpa s ergonomickým designem, který umožňuje snadné použití za všech podmínek. Vyhrála ocenění jako nejrychlejší hustilka.

Dostupnost Skladem (1 ks)
2 299 Kč
1 900 Kč bez DPH
   
Značka Silca
Kategorie Hustilky
Záruka 2 roky
 

Náročný silniční a dobrodružný cyklista, který vyžaduje efektivní a spolehlivé nafouknutí po dokončení opravy pneumatiky na silnici nebo na krajnici. TATTICO pracuje na ventilech Presta i Schrader.

TATTICO má 4 jedinečné vlastnosti:

Obrácený design: TATTICO je navrženo zpětně od většiny hustilek. Hadice a ventily jsou skryty uvnitř vnitřní trubky, nikoli ve vnějším válci a dodávají až o 10% více vzduchu na zdvih ve srovnání s čerpadly podobné délky.
Adaptabilní těsnění šálku: Jiná čerpadla utěsňují o-kroužky, které ztrácejí účinnost při zvyšování třecího tepla. TATTICO Adaptable Cup Seal roste s trubkou, což vede k maximální účinnosti při všech teplotách.
Skrytý chladič: Na konci hlavně je skrytý chladič, který absorbuje vysoké procento tepla generovaného při čerpání. To udržuje zbytek čerpadla v chladu, a to i při vysokých tlacích.
Izolovaná rukojeť se dvěma trubicemi: Rukojeť TATTICO používá 2 tenké trubice oddělené izolační vzduchovou mezerou, která udržuje ruce v chladu. Výsledkem je lepší přilnavost a ovladatelnost bez rizika pro ruce, i když nafouknete více pneumatik na vysoký tlak.

 

SPECIFIKACE:
6061 slitinová hlaveň a uchopovací povrchy
Vysoce účinná konstrukce pístu
Dlouhá odnímatelná plnicí hadice s aretačním sklíčidlem Presta / Schrader
120 psi
9-1 / 2 "délka
Zahrnuje držák pro přímou montáž s přídržným popruhem

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: