Doprava od 69Kč, nad 1500Kč zdarma!

O nás

Jsme 

Spectrumbike, přátelský a profesionální cykloobchod! 

U nás najdete to nejlepší od Specialized a S-Works.

 

Spectrumbike, jsme tu pro vás již 8 let, ale naše zkušenosti s prodejem a servisem kol jsou mnohem delší. A neustále se snažíme učit, zlepšovat a pracovat na sobě!

  DSC09670b_small ivan2DSC00424a       

 DSC00418a 

 

Vladimír Dupkanič, jednatel, prodavač a servisák

Erik Lorenc, vedoucí servisu a prodavač

Robert Votruba, prodavač a týpek přes sklady a reklamace.

Ivan Novotný, vedoucí prodejny

Daniel Kreslin, prodavač 

Jakub Robausch, servisák a fixař

Jakub Vondrášek, servisák a fixař

 

Proč to děláme? Baví nás jezdit na kole, dýchat čerstvej vzduch a taky pomáhat lidem a jejich kolům... :)

 

zajímavosti o nás:

Vláďa: jezdí momentálně hlavně na Vengi a Epic Evo, miluje kopce, Kleť a Alpy ve všech podobách. Studoval mimo jiné i filozofii, teologii a hudbu. Ročně 2-5 tis km.

 

 

 

 

 

 

Erik: Prachatičák a v juniorském věku elitní běžec a běžec na lyžích. Později super triatlet. Stále skvěle jezdí na kole, 2016 i 2017 bedna na Bohemian Gran Fondo. V mládí hrál na housle. Jezdí Venge PRO (3* týdně 45+45km Prachatice-ČB!) a Epic HT. 10.000km/rok.

 

 

 

 

 

Robert: .Má na starosti reklamace, naskladňování a prodej. Dobře rozumí produktům Specialized a je i velmi pracovitý a ochotný. Ročně na svém Specialized Tarmacu najede okolo 4 tisíc km.

 

 

Ivan: má spoustu zkušeností z oboru a je nadšenec do všeho s logem Specialized. Umí se perfektně postarat i o ty nejnáročnější zákazníky. Bydlí s rodinou na samotě v lese, kam občas v zimě nevyjede ani 4x4 :) Rád jezdí na Tarmacu, Epicu, ale i Turbo Levu. Ročně najede 5000km. Jako většina firmy miluje dobrý kafe..

ivan2_small

 

Kuba I: energickej a pohodovej servisák, zapálenej fixař, ale i klasická silnice a těžší trail ho nenechávají chladným! Ročně natočí mezi 3mi a 5ti tisíci...Miluje něco k pivu nebo dobrýmu kyselýmu kafi v @cafedatel   Nepohrdne ani arabikou z naší Faemy Rocket...

DSC00424a

 

Dan: mladej kluk, ale už velký profesionál v oboru! Skvělý, inteligentní a usměvavý prodavač. Má fixu, Epica HT a  Aethose. Ročně najede 5000km a rozhodně si dává záležet na stylu. Trénuje Karate a dělá i do REKOL...

 

Kuba II: V sezoně 2021 dosáhnul na 3. flek v České Enduroserii!  Miluje svojí práci servisáka, obden jezdí na fixe ze Štěpánovic do práce a je vždy ukázkově vystrojenej...moc šikovnej a skromnej kluk. Ročně nafixuje na naenduruje 4000km a k tomu rád otestuje cokoli z naší rozsáhlý testovací flotily...Z pití má rád dobrý kafe a z nanuků Míšu.

DSC00418a