Poštovné od 69Kč, nad 1500Kč zdarma!
 

Upgrade Kit X01 EAGLE AXS Red

 

Upgrade Kit X01 Eagle AXS, Red (přehazovačka s baterií, páčka s objímkou, nabíječka)

Dostupnost Na dotaz
22 799 Kč
18 842,15 Kč bez DPH
Značka Sram
Kategorie Řadicí komponenty
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

AXS přináší nově benefity elektronického bezdrátového řazení do horské cyklistiky. Nabízí i těm nejnáročnějším uživatelům jedinečnou možnost přizpůsobení a kontrolu pohonu kola jako nikdy před tím.


Řazení SRAM Eagle AXS
Ovládání, které poskytuje zcela nový zážitek z řazení. Ergonomická tlačítka je možné pomocí AXS™ aplikace nastavit tak, aby dělala přesně co chcete. Každému z tlačítek lze přidělit jednu ze tří funkcí: řadit na těžší, řadit na lehčí nebo ovládat teleskopickou sedlovku.

Přehazovačka SRAM Eagle AXS
Mozek celého AXS systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a životnost pohonu. Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu a celá přehazovačka je blíže u rámu. Technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačku proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice. Díky tomu dochází k ochraně přehazovačky a dokonce i patky rámu.

Přestavbový kit je určen pro ty, kteří mají zájem přestavět svou mechanickou sadu Sram Eagle na elektrickou.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: