Využijte zvýhodněné ceny na Turbo Levo SL a posledních pár Stumpjumperů...
  • 1 z 3
 

Sram Am Db Level Ultimate Přední

 

Kotoučová brzda Level Ultimate, Carbon páka, Rainbow šrouby, Black přední 950mm hadice s Rainbow šrouby (součástí MMX objímka, Kotouč a adaptéry NEJSOU součástí balení)

Dostupnost Na dotaz
7 699 Kč
6 363 Kč bez DPH
Značka Sram
Kategorie Brzdy na jízdní kola
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Jak název napovídá, Sram Level Ultimate je brzdový design Ultimate pro použití na běžkách a lehkých stezkách. Zabaleno do menšího, elegantnějšího, lehčího a XC optimalizovaného balíčku. Čepel páky z uhlíkových vláken táhne ostře a čistě díky otočným ložiskům a konstrukci DirectLink ™.
A udržuje tento pocit po celou dobu jízdy, protože je přizpůsoben novému dvoudílnému třmenu se dvěma písty. Vynikající řízení tepla tohoto třmenu a plynulé ovládání pístu vám poskytne brzdnou sílu přesně, kdy a jak ji potřebujete

Technologie:


Bleeding edge
Nové odvzdušnění a cesta kapaliny usnadňují protlačování kapaliny třmenem pro rychlé a snadné odvzdušnění, speciální odvzdušňovací adaptér pro třmen S4 se zasune do odvzdušňovacího otvoru a utěsňuje systém, aby se minimalizovala kontaminace vzduchu a ztráta kapaliny.
DirectLink ™
Konstrukce páky DirectLink od společnosti SRAM vytváří pevný a pozitivní pocit, když stisknete páčku a zabrzdíte brzdu.Nabízí nesmyslné řešení, které vám poskytne přesnou kontrolu.
DOT 5.1 ™
Teplo je nepřítelem jakéhokoli brzdového systému, takže pokrok v řízení tepla znamená pokrok ve vaší jízdě. Zjistili jsme, že v našich systémech trvá varu DOT 5.1 téměř třikrát déle než DOT 4, což umožňuje bezchybný výkon bez vyblednutí i v extrémnějších podmínkách.
Rozšiřitelný měchýř
Nová konstrukce brzdové páky SRAM zahrnuje přepracovaný měchýř, který pomáhá regulovat a omezovat vzduchové bubliny. Močový měchýř je speciálně tvarován tak, aby odváděl vzduch z páky a tlačil tekutinu přesně tam, kde je potřeba. Výsledkem je lepší odlehčení protitlaku, které zajišťuje spolehlivou brzdnou sílu a konzistenci.
Tepelný štít
Tepelné štíty z nerezové oceli přerušují tepelné spojení mezi podložkou a tělesem třmenu a snižují teplotu kapaliny třmenu přibližně o 20 ° C i v těch nejextrémnějších podmínkách testování.
Páková otočná ložiska
Přesná utěsněná ložiska na čepu páky zvyšují čisté a ostré ovládání páky a konzistentní, lehký pocit jedním prstem.

Zásobník PiggyBack ™
Nádržka brzdové kapaliny na nejnovější konstrukci páky SRAM je optimalizována jak pro výkon, tak pro snadné použití. Zásobník PiggyBack nabízí jednoduchý a bezpečný způsob řízení brzdové kapaliny a umožňuje také oboustranné umístění páky - takže můžete přepínat páčky na řídítkách a bez problémů je motat.
Uzavření časovacího portu
Časovací port hydraulické brzdy je spojení mezi zásobníkem a otvorem hlavního válce. Když je páka zmáčknutá, prochází kolem této oblasti těsnění misky a uzavírá port, který tlačí systém. Nový systém uzavírání časovacích portů SRAM je vybaven odolnými těsněními a ultra hladkou povrchovou úpravou válců, což zajišťuje spolehlivou brzdnou sílu a konzistenci.

                                                              

                                                                                     

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: