Přijmeme posilu na krám: pozice prodavač-asistent. HPP, nebo brigáda. Info: 608510208

Brašny na jízdní kolo

Brašny na jízdní kolo jsou praktické a užitečné doplňky pro každého cyklistu. Umožňují vám snadno převážet vše, co potřebujete na cestě, ať už se jedná o nářadí, jídlo, pití, oblečení nebo osobní věci. V našem e-shopu najdete různé typy brašen na jízdní kolo, které se liší podle umístění, velikosti, tvaru, materiálu a designu. Můžete si vybrat z následujících kategorií:

  • Rámové brašny - tyto brašny se upevňují na rám kola a jsou vhodné pro drobné předměty, jako jsou mobilní telefon, peněženka, klíče nebo powerbanka. Rámové brašny jsou lehké, kompaktní a neomezují vás v pohybu. Nabízíme vám rámové brašny od značek OrtliebTopeakVaude nebo Cube.
  • Sedlové brašny - tyto brašny se připevňují pod sedlo kola a slouží k uložení náhradní duše, lepenky, náplastí nebo nářadí. Sedlové brašny jsou malé, aerodynamické a snadno přístupné. Máme pro vás sedlové brašny od značek LezyneSKSZefal nebo BBB.
  • Řídítkové brašny - tyto brašny se uchycují na řídítka kola a jsou ideální pro mapy, navigaci, fotoaparát nebo občerstvení. Řídítkové brašny mají často průhlednou kapsu na displej nebo odnímatelný popruh na nošení. Doporučujeme vám řídítkové brašny od značek OrtliebVaudeTopeak nebo Basil.
  • Nosičové brašny - tyto brašny se montují na nosič kola a jsou určené pro velký náklad, jako jsou tašky, batohy, stan nebo spacák. Nosičové brašny jsou robustní, prostorné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Zkuste nosičové brašny od značek OrtliebVaudeThule nebo Deuter.
 
49
39991493999
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 6 - 98 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 98 položek celkem