Přejeme vše nejlepší v novém roce 2024! Díky, že jste s námi, moc si toho vážíme 🖤

Dětské elektrokolo Specialized Levo SL HT 24" 2023 Gloss Blaze / Slate Speckle / Black / Satin Transparent

 

Nové dětské elektrokolo Specialized Turbo Levo SL Kids bylo navrženo s ohledem na mladé sportovce a kombinuje to nejlepší pro nadšené rodiče a začínající jezdce.

Běžná cena 95 000 Kč
Ušetříte 3 800 Kč (–4 %)
91 200 Kč
75 372 Kč bez DPH
Značka Specialized
Kategorie Dětská elektrokola
Záruka doživotní na rám
Zvolte variantu
Dětské elektrokolo Specialized Levo SL HT 24" 2023 Barva kola: Gloss Blaze / Slate Speckle / Black / Satin Transparent
Velikost kola: 24
Modelový rok: 2023
Na dotaz 95 000 Kč 91 200 Kč
75 372 Kč bez DPH
 

Nové dětské elektrokolo Specialized Turbo Levo SL Kids bylo navrženo s ohledem na mladé sportovce a kombinuje to nejlepší pro nadšené rodiče a začínající jezdce. S motorem systému Specialized 1.2 nabízí téměř nekonečnou výdrž baterie, možnost nastavení rychlosti a podpory jízdy. Méně frekventované cesty jsou nyní přístupné i pro děti - jedinou vaší starostí je, zda s nimi udržíte krok.

Schopnosti - S hmotností pouhých 16,5 kg a dostatečným výkonem se elektrokolo pod nimi doslova vytratí a zanechává jen zážitky z trailů plné zábavy. Díky spolehlivému motoru a dlouhé výdrži baterie mohou jezdci celý den držet krok s rodiči na trailu, a možná je dokonce i předstihnout.

Zesílení - Pokročilý operační systém Turbo je klíčem k propojení dětské vlastní energie s výkonem elektrokola Levo SL Kids. Systém zdvojnásobí snahu jezdce tak hladce a plynule, že se zdá, že je to pouze oni, jen rychlejší. Turbo OS však nabízí více než jen výkon a dosah, také sleduje, kde a jak jezdíte, a dokonce vám může pomoci získat z jízdy ještě více. Sleduje stav motoru a baterie a může přijímat aktualizace přes vzduch, které zlepšují výkon v průběhu času. Turbo OS je srdcem skvělého zážitku z jízdy a umožňuje vám a vašemu elektrokolu Levo SL Kids růst společně.

Design pro děti - Každý aspekt kola byl navržen tak, aby perfektně odpovídal mladým jezdcům. Progresivní geometrie s nízkou výškou rámu zaručuje důvěru a zajišťuje dlouhodobé přizpůsobení se rostoucímu dítěti. Zvýšený úhel hlavové trubky a prodloužená délka řídítek poskytují větší stabilitu, zatímco krátké zadní vzpěry zajišťují maximální ovladatelnost a reaktivitu. S vidlicí RockShox Reba 100 mm AIR, 11rychlostním řazením SRAM NX a hydraulickými kotoučovými brzdami SRAM Level T s nastavitelnými páčkami a se malou teleskopickou sedlovkou pro sjezdy získává elektrokolo Levo SL Kids tu správnou výbavu pro náročnou jízdu, skoky a dlouhou životnost.

Mission Control/MasterMind - Stejně sofistikovaný a vysoce nastavitelný systém používaný u našich plnohodnotných kol, Mission Control, umožňuje vysoce nastavitelnou kontrolu elektrokola Levo SL Kids. Jsou k dispozici dvě nastavení maximální rychlosti podpory motoru: rodiče si mohou vybrat mezi 15 km/h (doporučeno pro mladší děti nebo ty, kteří ještě nejezdí na elektrokolech) a 25 km/h (pro starší a zkušenější jezdce). Nastavení rychlosti může provést autorizovaný prodejce značky Specialized.

Dojezd pro jízdu kamkoli - Stejná 320 Wh baterie a motor, který pohání plnohodnotné elektrokolo Levo SL pro dospělé, pohání také nové elektrokolo Levo SL Kids. Plnohodnotné elektrokolo Levo SL s dospělým jezdcem vám poskytne až 5 hodin dojezdu. S menším jezdcem na elektrokole Levo SL Kids se dojezd výrazně zvýší. Věřte nám, jediná energie, kterou byste se měli obávat, je ta, kterou vymačkáte z ovoce.

Zákony a předpisy týkající se používání elektrických kol se výrazně liší v různých geografických oblastech, dokonce i v rámci jednoho konkrétního státu nebo země. Před zakoupením elektrokola se, kromě toho, že se ujistíte, že vaše dítě je schopno zvládnout zvýšenou akceleraci a váhu elektrokola, se seznamte se všemi platnými požadavky a omezeními, včetně omezení věkem. Vždy nosíte přilbu a trénujte jízdu s vaším dítětem v kontrolovaném prostředí, než vyrazíte na první jízdu.

  • Ideální pro výšku jezdce 120 - 150cm.
  • Úplně nový motor Specialized SL 1.2 je velmi tichý, vyniká nepřekonatelnou plynulostí, poskytuje točivý moment 50 Nm a výkon 320 wattů.
  • MasterMind TCU umožňuje bezdrátová aktualizace, díky čemuž se vaše kolo stává ještě lepším v průběhu času. S funkcí MicroTune můžete v reálném čase snadno upravovat výstupní úroveň výkonu, optimalizovat správu dojezdu a výkon.
  • S aplikací Mission Control mohou rodiče snadno nastavit výkon kola podle individuálních schopností jejich dítěte. Začít s nízkou úrovní podpory/výkonu je užitečné pro získání představy o tom, co je elektrokolo schopné a postupně zvyšovat úrovně výkonu a podpory, jak se dítě cítí pohodlněji a získává sebejistotu.
  • Úzké sedlo Bridge o šířce 130 mm, řídítka o délce 660 mm a kratší kliky (155 mm) zaručují pohodlí, účinnost šlapání a sebevědomí.
  • Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level T s nastavitelnými páčkami, sedlovka s pružinovým zdvihem 80 mm pro snadnější dosažení země a s větší důvěrou při sjezdech a pláště Ground Control o velikosti 24" x 2.35" pro pohodlný pocit a skvělou přilnavost.
  • Výška v rozkroku 603 mm umožňuje sebejisté ovládání, zatímco progresivní úhel hlavní trubky 66° a úhel sedlové trubky 75° poskytnou jezdcům ochutnávku schopností na trailu, což umožňuje pokročení a zábavu.

 

Technické specifikace

 

Zapletená kola

ZADNÍ NÁBOJ

Specialized, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h

ZADNÍ PLÁŠŤ

Ground Control, Control Casing, 24x2.35"

PŘEDNÍ PLÁŠŤ

Ground Control, Control Casing, 24x2.35"

DUŠE

Presta, 32mm valve

RÁFKY

Specialized Alloy, Tubeless Ready, 25mm internal width, 32h

PŘEDNÍ NÁBOJ

Specialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 32h

Pohon

PŘEVODNÍKY

SRAM X-Sync Eagle, 104 BCD, 32T

KLIKY

SRAM X1 155mm

ŘAZENÍ

SRAM NX, 11-speed

PŘEHAZOVAČKA

SRAM NX, 11-speed

ŘETĚZ

SRAM PC-1110, 11-speed w/ PowerLock

KAZETA

SRAM PG-1130, 11-speed, 11-42t

E-Bike\/ Elektrokolo

KABELÁŽ

Custom Specialized wiring harness

NABÍJEČKA

Custom charger, 48V System w/ SL system charger plug

MOTOR

New Specialized 1.2 SL Custom Rx Trail Tuned Motor

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Specialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote

BATERIE

Specialized SL1-320, fully integrated, 320Wh

Kokpit

ŘÍDÍTKA

Double-butted alloy, 9-degree backsweep, 31.8mm bar diameter, 660mm width

GRIPY

Specialized Trail Grips, lock-on

SEDLO

Specialized bridge sport 130 mm

SEDLOVKA

TranzX Dropper, 30.9mm, 80mm travel, 0mm offset, 315mm length

PŘEDSTAVEC

Specialized, Forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise, 35mm length

Rámová sada

RÁM

Specialized A1 Premium Butted Alloy, 24 Trail Geometry, integrated down tube battery, internal cable routing, 148mm spacing, UDH compatible

OBJÍMKA

Specialized Alloy, 34.9mm

VIDLICE

RockShox Reba 26, 40mm offset, 100mm travel, 15x100mm spacing

Brzdy

PŘEDNÍ BRZDA

SRAM Level T, Post Mount, 160mm

ZADNÍ BRZDA

SRAM Level T, Post Mount, 160mm

Zapletená kola a pláště

VÝPLET

Stainless, 14g

Příslušenství

PEDÁLY

VP-227, PP body w/ metal traction pins, Double sealed ball bearings

Weight

Weight

16.2kg (35 lb, 11.4 oz)

 

* Hmotnosti jsou založeny na výrobě natřených rámu, jak je znázorněno na obrázku. Skutečné hmotnosti se budou lišit v závislosti na barevném provedení, velikosti rámu a variaci komponent. Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Geometrie

 
24
Délka klik 155mm
Šířka řídítek 660mm
Délka představce 35mm
Šířka sedla 130mm
Délka sedlovky 315 0000094510mm
Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) 491mm
Dosah 365mm
Délka hlavové trubky 95mm
Úhel hlavové trubky 66°
Výška středu 267.5mm
B-B Drop (vzdálenost mezi osami kol a středovým složením) 50mm
Stopa kola (27,5 střed) 98mm
Délka vidlice (celá) 480mm
Vyosení vidlice (offset) 40mm
Vzdálenost přední osa – středové složení 638mm
Délka řetězové vzpěry 420mm
Rozvor 1053mm
Délka horní trubky, horizontální 497mm
Výška rámu v rozkroku 603mm
Délka sedlové trubky 310mm
Úhel sedlové trubky 75°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: