Přijmeme posilu na krám: pozice prodavač-asistent. HPP, nebo brigáda. Info: 608510208
Náš tip Výprodej! Efekt lupa
 

Bezdrátová přehazovačka Sram GX Eagle AXS LUNAR Samotná přehazovačka Sram GX Eagle AXS

 

Bez nutnosti použití lanka, bowdenu nebo drátu se inženýrům SRAMu otevřely nové možnosti, jak navrhnout design ovládání Eagle AXS™.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 9 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–10 %)
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH
   
Značka Sram
Kategorie Přehazovačky na jízdní kola
Záruka 2 roky
 

Bezdrátová elektronická přehazovačka, která posune tvoje kolo do budoucnosti, navíc za nevídanou super cenu.

ŘAZENÍ SRAM EAGLE AXS™

Bez nutnosti použití lanka, bowdenu nebo drátu se inženýrům SRAMu otevřely nové možnosti, jak navrhnout design ovládání Eagle AXS™. Díky tomu vzniklo ovládání, které poskytuje zcela nový zážitek z řazení. Ergonomická tlačítka je možné pomocí AXS™ aplikace nastavit tak, aby dělala přesně co chcete. Každému z tlačítek lze přidělit jednu ze tří funkcí: Řadit na těžší, řadit na lehčí nebo ovládat teleskopickou sedlovku. Jestliže se kolo nepohybuje dojde k přechodu do režimu spánku, k probuzení pak stačí pouze zmáčknout jedno z tlačítek.

PŘEHAZOVAČKA SRAM EAGLE AXS™

Není to jen mechanická přehazovačka s baterií a motorem. Eagle AXS™ přehazovačka je také mozkem celého AXS™ systému. Snadná instalace, tichý provoz, vysoká přesnost a navíc i prodloužená životnost celého pohonu. 

Oproti mechanickým Eagle™ přehazovačkám mají nové Eagle AXS™ o 10 mm kratší vodítko pro lepší průchodnost terénem, horní kladka je více vpředu pro více kontaktu řetězu s kazetou a celá přehazovačka je blíže u rámu. 

Nová technologie Overload Clutch ochraňuje přehazovačky Eagle AXS™ proti poškození při nárazu. Jestliže dojde k nárazu, odpojí se motor a přehazovačka má možnost volného pohybu. Ihned poté se však vrátí do své původní pozice, takže to jezdec ani nepozná. Primárním účelem brzdy Overload Clutch je ochrana motoru přehazovačky, ale díky ní dochází i k ochraně přehazovačky samotné a dokonce i patky rámu.

  • O 10 mm kratší vodítko oproti mechanické Eagle™ přehazovačce
  • Type-3 brzda na kuličkových ložiscích
  • X-Horizon Actuation 
  • Ochranná brzda Overload Clutch (Ochrana motoru)

V balení je pouze samotná přehazovačka bez baterie

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: