Spustili jsme letní slevy na kola i vybavení. Poštovné nad 1500Kč zdarma, prodejna otevřená Po-Pá 9-18h, So 9-13h. Těšíme se na Vás! :)
 

Produkt Garmin Snímač kadence 2, ANT+ a BLE

 

Cyklistický bezdrátový ANT+ a Bluetooth snímač kadence šlapání.

Dostupnost Skladem
1 290 Kč
1 066 Kč bez DPH
   
Značka Garmin
Kategorie Tachometry na jízdní kola
 

S kompatibilními sporttestery Garmin je schopen poskytovat informace o kadenci šlapání. Informace o kadenci jsou k dispozici nejen na displeji sporttesteru, ale současně se ukládají do paměti sporttesteru a později se zobrazují u jízdy v tréninkovém deníku Garmin Connect. Čidlo má velmi jednoduchou montáž a nastavení. Na rozdíl od starších čidel se u tohoto čidla nepoužívá magnet nebo jiný protikus na klice. Čidlo se montuje přímo na kliku. Montáž je tak jednoduchá, že zabere 1-5 minut času. Po namontování se čidlo spáruje se sporttesterem a v ten moment je připraveno fungovat. Klikněte pro zvětšení

Výhody správného kadenčního šlapání 

Kadence nám ukazuje počet otáček kliky pedálu za minutu. Optimální hodnota se pohybuje v rozmezí okolo 80-95 otáček za minutu. Při nižší kadenci dochází k výraznému namáhaní kolen, což může vést až k jejich bolesti. Navíc s nižší kadencí a tím pádem silovým projevem šlapání dochází k větší svalové únavě. Naučte se jezdit frekvenčně se snímači kadence Garmin a zefefktivněte Váš styl šlapání.

 

Parametr:

Název Hodnota 
Baterie - typ:  CR 2032
Baterie - výdrž:  cca 1 rok
Bezdrátové připojení ANT+:  Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®:  Ano
Rozměry zařízení, ŠxVxH:  37 x 37 x 7 mm

 

Obsah dodávky:

* snímač kadence
* sada gumiček na uchycení snímače kadence

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: