Přejeme vše nejlepší v novém roce 2024! Díky, že jste s námi, moc si toho vážíme 🖤
  • 1 z 3
 

Snímač rychlosti Garmin speed sensor 2

 

Zvyšte přesnost a efektivitu vaší cyklistiky s inovativním snímačem rychlosti od společnosti Garmin. Navržen pro maximální spolehlivost a přesnost.

Dostupnost Skladem
990 Kč
818 Kč bez DPH
   
Značka Garmin
Kategorie Tachometry na kolo
Záruka 2 roky
 

Zvyšte přesnost a efektivitu vaší cyklistiky s inovativním snímačem rychlosti od společnosti Garmin. Navržen pro maximální spolehlivost a přesnost, tento snímač vám poskytuje neocenitelné údaje o vaší rychlosti, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

S jednoduchou instalací a kompatibilitou se širokou škálou Garmin zařízení, tento snímač je nezbytným doplňkem pro každého vášnivého cyklistu. Přineste svou jízdu na další úroveň s Garmin snímačem rychlosti a objevte nové možnosti a výzvy na silnici.

Čidlo rychlosti Garmin je schopno poskytovat přesnou rychlost a projetou vzdálenost bez ohledu na kvalitu příjmu GPS signálu, hlavně pak v místech, kde GPS příjem není nebo je rušen. Používá se při indoor jízdě na cyklistickém trenažéru, nebo v případě, kdy chcete mít měřenou šikmou vzdálenost (GPS obvykle měří vodorovné vzdálenosti). Čidlo najde uplatnění i při jízdě na horském kole v hustém lesním porostu, zejména pak při nízkých rychlostech. Zde může GPS cyklopočítač vyhodnotit Vaši rychlost jako nulovou, což vede při zapnuté funkci "Auto Pause" na přístroji Garmin k pozastavení záznamu z Vaší jízdy.

S čidlem rychlosti tomuto pozastavení předejdete a vždy budete mít ty nejpřesnější údaje o rychlosti a vzdálenosti. Čidlo má velmi jednoduchou montáž a nastavení. Na rozdíl od starších čidel se u tohoto čidla nepoužívá magnet nebo jiný protikus ve výpletu kola. Čidlo se montuje na náboj/střed předního nebo zadního kola. Montáž je tak jednoduchá, že zabere 1-5 minut času. Po namontování se čidlo spáruje se sporttesterem a během prvního kilometru jízdy s GPS si sporttester čidlo sám automaticky zkalibruje, vypočte a nastaví přesný obvod vašeho kola. Do menu není proto obvod kola nutné zadávat ručně. 

  • Rozměr zařízení 40 x 30 x 10 mm
  • Typ baterie CR2032, 3 volty.
  • Výdrž baterie je 12 měsíců při každodenní hodinové aktivitě.
  • Provozní teplota od -20°C do 60°C
  • Bezdrátový přenos informací na frekvenci 2,4 GHz ANT+ a BLE Vodě odolnost 1 ATM
Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: