Využijte zvýhodněné ceny na Turbo Levo SL a posledních pár Stumpjumperů...
Výprodej! Efekt lupa
 • 1 z 4
 

Zadní světlo a radar na kolo Garmin Varia Radar RTL515 65 lumenů

 

Radar na kolo Garmin Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů.

Dostupnost Skladem
4 790 Kč
3 959 Kč bez DPH
   
Značka Garmin
Kategorie Tachometry na kolo
Záruka 2 roky
 

Zadní světlo a cyklistický radar v jednom. Garmin Varia RTL 515 razantně zvyšuje vaší bezpečnost v rušném cyklistickém provozu. Radar vás upozorňuje vizuálně na blížící se automobily, které vidíte vizualizované na vašem cyklo-computeru. Ostré světlo integrované v radaru, taktéž zvyšuje vaší bezpečnost. Lze propojit se zařízeními Garmin, Wahoo či telefonem.

Garmin Varia RTL 515 je skutečně velmi praktickou pomůckou pro všechny cyklisty. Kromě integrované svítilny totiž plní funkci radaru a poskytuje tak vizuální i zvuková upozornění na vozidla, která se přibližují zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů.

Pohodlně ho spárujete s cyklistickým počítačem řady Garmin Edge, Wahoo i většinou chytrých hodinek, na jejichž displeji uvidíte v případě přibližujícího se vozidla za vámi pruh s posouvajícími se body. Radar navíc lze propojit i s vaším mobilním telefonem pomocí Bluetooth a Varia aplikace. Mobilní telefon vás pak rovněž upozorní, že se k vám blíží automobil prostřednictvím vibrací.

Díky barevnému podkreslení získáte představu o rychlosti přibližujícího se vozidla. Zelená barva značí, že prostor za vámi ve vzdálenosti 140 m je volný, oranžová barva symbolizuje, že se auto blíží k vám a červené zabarvení znamená vozidlo přibližující se vysokou rychlostí. Radar Varia RTL 515 přitom nabízí na jedno nabití výdrž až 15 hodin v režimu denního blikání a 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Následná doba nabíjení je přibližně 2 hodiny.

Vydává jasné červené světlo, které rovněž upozorní samotné řidiče, že jste na cestě. Za denního světla je přitom viditelné na vzdálenost až 1,6 km. Čím blíže bude automobil u vás, tím intenzivnější bude jas a frekvence blikání světla. Světlo ovšem nabízí také režim Peleton, který je stvořený pro jízdu ve skupině a dochází při něm ke snížení intenzity blikání takovým způsobem, aby nedocházelo k oslnění ostatních cyklistů.

Kromě toho disponuje také režimem denního i nočního blikání a souvislého svícení. Garmin Varia RTL 515 vás tak spolehlivě upozorní na přibližující se vozidlo, kterému současně svým jasným světlem oznámí, že jste na cestě.

 • Využití 2v1 (Světlo a radar dohromady)
 • Lze spárovat s cyklistickým počítačem řady Garmin Edge, Wahoo či s většinou chytrých hodinek
 • Garmin Varia RTL 515 díky barevnému podkreslení informuje o rychlosti přibližujícího se vozidla
 • Na jedno nabití nabízí výdrž až 15 hodin v režimu denního blikání a 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení.
 • Jasně viditelné červené světlo, ideální i do denního provozu
 • Detekuje přibližující se vozidla do vzdálenosti až 140 metrů.
 • Vizuální a zvukové upozornění na blížící se vozidla.
 • Velmi jasné červené zadní světlo viditelné i ve dne ze vzdálenosti více než 1 km.
 • Držák pro montáž na sedlovku kola.
 • Kompatibilní s aktuálně nabízenými cyklocomputery řady Garmin Edge.
 • Bluetooth propojení s mobilním telefonem.

BEZPEČNÝ ODSTUP - Na základě barevného podkreslení lze získat představu o rychlosti přibližujícího se vozidla a možném riziku: zelená barva znamená, že prostor za Vámi je volný a máte dostatek času k manévrování, oranžová barva značí přibližující se vozidlo, červená barva znamená vozidlo přibližující se vysokou rychlostí.

VAROVÁNÍ ŘIDIČŮ - Svým velmi jasným červeným světlem s dostatečným předstihem upozorní řidiče vozidel na překážku (cyklistu) před nimi, za denního světla je vidět na vzdálenost až 1,6 km a úhel svitu je v rozsahu až 220°. Čím blíže bude automobil k cyklistovi, tím intenzivnější bude jas a frekvence blikání.

JÍZDA VE SKUPINĚ - Varia RTL515 nově také obsahuje reřim "Peloton", při kterém dochází ke snížení intenzity blikání tak, aby nedocházelo k oslnění ostatních cyklistů jedoucích ve skupině

- Vlastnosti: LED / diodové, SUB, dobijecí
- Upevnění: Na sedlovku
- Rozměry: 9,8x3,9x1,9cm
- Hmotnost: 71 gramů
- Světelný zdroj: LED dioda
- Napájení: USB
- Produktové číslo: RTL515

V případě, že máte více kol si můžete dokoupit náhradní držák na garmin:
- Držák radaru pod sedlo 
- Držák radaru na sedlovku s gumičkou
- Držák radu na sedlovku pevný

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: