Přijmeme posilu na krám: pozice prodavač-asistent. HPP, nebo brigáda. Info: 608510208

Birzman

Birzman je synonymem pro inovativní design a funkčnost, které ocení jak profesionální tak rekreační cyklisté. Odolné pumpičky, multifunkční nářadí a ergonomické brašny jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí a efektivitu při každé jízdě. S Birzman budete mít jistotu, že vaše kolo je vždy připraveno na cesty, stezky i náročný terén.

Birzman: Společník Každého Cyklisty 

Když přijde na cyklistické vybavení, Birzman stojí v popředí inovací. Značka je známá svou schopností kombinovat funkčnost s estetikou, což z ní dělá oblíbenou volbu pro cyklisty všech úrovní. Ať už se chystáte na krátkou projížďku městem nebo na dlouhou cestu přírodou, Birzman má pro vás to pravé vybavení.

Cyklo Nářadí Birzman 

Není nic horšího než technický problém uprostřed jízdy. S nářadím Birzman můžete být klidní, že máte vše potřebné pro rychlou opravu. Od lehkých a kompaktních multitoolů až po robustní stojany na kola, Birzman poskytuje nářadí, které je spolehlivé a snadno použitelné.

Pumpičky Birzman 

Správné nafouknutí pneumatik je klíčové pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Pumpičky Birzman jsou navrženy tak, aby byly snadno přenosné a zároveň poskytovaly rychlé a efektivní nafouknutí. Díky široké škále modelů si každý najde tu pravou pumpičku pro své potřeby.

Brašny a Příslušenství Birzman 

Organizace je důležitá, ať už jedete kamkoliv. Brašny Birzman jsou navrženy pro maximální pohodlí a funkčnost, umožňují snadný přístup k vašim věcem a zároveň chrání před nepříznivým počasím. S širokou nabídkou velikostí a stylů si můžete vybrat brašnu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

699
7001699700
   
 • 59079 01 d 94443 Výprodej! BM09-PO-AFM-09-S
  Birzman Feexman E-Version 20
  Skladem

  Řešení typu „vše v jednom“ a dokonalý společník na krátké i dlouhé vyjížďky.

  830 Kč (–15 %)
  578 Kč bez DPH
  699 Kč
     
  Značka: Birzman Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem