Přijmeme posilu na krám: pozice prodavač-asistent. HPP, nebo brigáda. Info: 608510208

Campagnolo

Campagnolo je ikonou v cyklistickém průmyslu, známou pro své inovativní komponenty a příslušenství. U nás najdete široký sortiment produktů Campagnolo, od přesných řadících systémů po spolehlivé brzdové mechanismy. Každý produkt Campagnolo je výsledkem pečlivého vývoje a závazku k excelenci, což zajišťuje nejvyšší výkon a spolehlivost. Ať už jste závodník nebo rekreační cyklista, Campagnolo poskytuje technologii, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Campagnolo: Synonymum Pro Kvalitu 

Campagnolo je uznávaným výrobcem cyklistických komponentů, který stojí za mnoha technologickými inovacemi v oboru. Na našem eshopuz najdete kompletní nabídku Campagnolo, která zahrnuje vše od řazení, kazet, řetězů, až po brzdové systémy.

Komponenty Campagnolo pro Silniční Kola 

Silniční cyklistika vyžaduje precizní a spolehlivé komponenty. Campagnolo nabízí řadu produktů, které jsou navrženy pro maximální výkon a odolnost, bez ohledu na to, zda se jedná o závodní nebo rekreační jízdu.

Campagnolo pro Horská Kola 

I v náročném terénu horských kol Campagnolo zajišťuje, že máte plnou kontrolu nad vaším kolem. S robustními a odolnými komponenty Campagnolo můžete čelit jakémukoli dobrodružství s důvěrou.

Inovace Campagnolo 

Campagnolo neustále inovuje, aby poskytovalo cyklistům nejlepší možné zážitky. S technologiemi jako je EPS (Electronic Power Shift) a inovativními materiály, Campagnolo zůstává v čele průmyslu.

99
61991996199

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem