Přijmeme posilu na krám: pozice prodavač-asistent. HPP, nebo brigáda. Info: 608510208

Ciclo

Ciclo přináší na trh špičkové cyklopočítače a příslušenství, které jsou ideální pro zlepšení výkonu a zážitku z jízdy na kole. Ať už potřebujete sledovat rychlost, vzdálenost, nebo monitorovat svůj trénink, Ciclo má řešení pro každého cyklistu. Vybavte se Ciclo a získejte přesné údaje, které vám pomohou dosáhnout nových výšin ve vaší cyklistické vášni.

Ciclo: Spolehlivost a Inovace pro Cyklisty 

Ciclo je značka, která je synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti cyklistických doplňků. S dlouholetou tradicí vývoje a výroby cyklopočítačů a příslušenství, Ciclo poskytuje cyklistům nástroje pro sledování a zlepšení jejich výkonu.

Cyklopočítače Ciclo 

Cyklopočítače Ciclo jsou navrženy pro snadné použití a poskytují řadu funkcí, včetně měření rychlosti, vzdálenosti, času a kalorií. Jsou ideální pro cyklisty všech úrovní, kteří chtějí mít přehled o svém výkonu.

Příslušenství Ciclo 

Kromě cyklopočítačů nabízí Ciclo také širokou škálu příslušenství, včetně senzorů srdečního tepu, kadence a dalších, které pomáhají cyklistům dosáhnout maximální efektivity jejich tréninku.

Inovace a Design Ciclo 

Ciclo klade důraz na inovace a design, aby jejich produkty nejen dobře fungovaly, ale také vypadaly skvěle na vašem kole. S moderním designem a intuitivním ovládáním jsou produkty Ciclo oblíbenou volbou pro moderní cyklisty.

699
7001699700
   
 • ciclosport protos 213 bezdratovy v 10152130
  Tachometr na kolo CicloSport Protos 213 bezdrátový
  Na dotaz

  CicloSport Protos 213 je moderní bezdrátový cyklopočítač.Veškeré jízdní údaje se zobrazují na velmi dobře čitelném čtyřřádkovém displeji, který je vybaven funkcí podsvícení.

  799 Kč (–12 %)
  578 Kč bez DPH
  699 Kč
  Značka: Ciclo Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem